HAKKIMIZDA

Bizi kıssaca nasıl tanıyabilirsiniz.

2008 yılında İstanbul Pendik İlçesinde çalışmalarımıza başladık. İlk yıllarda iki kişilik kadromuz ile bugünlere geldik. Şuan 6 kişilik genç ve alanında uzman ekibimiz ile yüzlerce şirket ve kuruma hizmet vermekteyiz. Ekibimizde SEO Arama Motoru Optimizasyoncu, Web Programlamacı, Grafik Tasarımcı, Sosyal Ağ Yöneticileri ve Reklam Yöneticileri bulunmaktadır. Müşterilerimize stratejik danışmanlık,seo, tasarım, içerik / metin hazırlama, yazılım, veri tabanı yönetimi, proje yöneticiliği / takibi, proje uygulama, e-ticaret, internet reklamcılığı Hosting, Domain, Güvenlik, ve güncelleme hizmetleri vermekteyiz. Müşterilerimizin projelerinde çekirdekten başlayıp, yapım ve sonrasında ihtiyaç duyulan bütün donanım ve hizmetler tarafımızdan sağlanmaktadır. ELIAWEB olarak her zaman son teknolojileri takip ederek müşterilerimizin dijital projelerinde yanlarında olmaktan mutluluk duyuyoruz. Yapılan projelerde sadece bir yapımcı rolünü oynamanın yanı sıra, projelerin büyümesini ve yaşamasını sağlıyoruz.

eliaweb_hakkimizda

Misyon

Gelişmiş kreatif ve interaktif yeteneklerimiz ile müşterilerimizi yerli ve yabancı sektörlerdeki tüm ihtiyaçlarında en etkin ve hızlı çözümleri üretmek, ayrıca teknoloji ve iletişim desteği ile en iyilerin arasına taşımak ve markalaştırmak.

Vizyon

Değişen ve gelişen iş dünyasında üretkenliği, dinamizmi, kaliteyi, özgün fikirleri, pozitif bakış açısını ön planda tutarak, müşterilerimiz ile uzun vadeli bir işbirliği içerisinde çalışmak, en uygun ve en iyi çözümleri sunarak yerli ve yabancı sektörlere yeni, güçlü imajlar ve markalar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak.

Değerlerimiz

Dürüstlük, ciddiyet, zamanlama, iş kalitesi, disiplin ve müşteri memnuniyeti değerleriyle varolan ve amacı bu değerler ile topluma fayda sağlayacak ürün ve hizmetler geliştirmek olan bir kuruluştur.

Dürüstlük

Yaptığımız her işte, kurduğumuz her ticari ilişkide en yüksek etik standartları uygularız. Müşterilerimiz, meslektaşlarımız, çalışanlarımız, mal ve hizmet aldığımız kuruluşlar, içinde bulunduğumuz toplum ve ilişkide olduğumuz devlet birimleri ile açık, dürüst ve etik işbirliği sergileriz.Marjin.Net ismi bizim için gurur kaynağıdır ve ilişkide olduğumuz herkeste güven duygusunu çağrıştırmalıdır.

Sorumluluk

Çalışanlarımızın profesyonel gelişimini sorumluluk alıp/vererek destekleriz.

Doğruluk

Doğruluk yol göstericimizdir. Kişisel ve iş ilişkilerimizde her zaman dürüstlüğü, yasalara uygunluğu ve şeffaflığı ön planda tutarız.

Ciddiyet

Başladığımız her işe yüksek sorumluluk ve ciddiyetle bakarız. Müşterilerimiz, işimiz ve değerlerimiz bizim için önemlidir. Çalışmalarımızı müşterilerimize bekledikleri kalitede ve zamanda sunarız. Müşterilerimizle ilişkilerimizde saygılı, sorumluluk sahibi, dürüst, anlayışlı ve ciddi olmayı ilke kabul ederiz.

Zamanlama

ELIAWEB’in verdiği her söz koşulsuz ve şartsız zamanında yerine getirilir. Müşterilerimizin zamanı ve beklentileri bizim için çok değerlidir. Başarının sadece işi tamamlamak değil, işi zamanında tamamlamak olduğunu bilir, verdiğimiz her karar ve hayata geçirdiğimiz her uygulamada bu bilinci güderiz.

Takım Ruhu

Takım olarak başarıyı yakalamak için birbirimize yardım eder ve bundan keyif alırız

İş Kalitesi

ELIAWEB adı, kuruluşundan itibaren güven, dürüstlük ve kalite kavramlarının yansıması olmuştur. Firmanın disiplin ve etik değerler üzerine yapılandırılmış olması, çalışanlarımızın kendi alanlarında uzmanlık ve tecrübelerinin en üst seviyede olması, değerlerimize karşı gösterdikleri dikkat, önem ve sahiplenicilik her zaman beklentileri aşan, yüksek kalitede işler üretme becerimizin sebebidir.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını anlamak, onlar için daima en iyisini araştırmak, sunduğumuz ürün ve hizmetlerle müşterilerimize fayda sağlamak şirket kültürümüzün bir parçasıdır. Ürün ve hizmetlerimizin kalitesini artırmanın ve topluma daha faydalı olmanın yolunun müşterilerimizin değişen ihtiyaç ve beklentilerini en hızlı şekilde değerlendirip yanıtlamakla mümkün olabileceğini savunuruz.

Standart fiyat anlayışı

Hizmet verdiği kuruluşların farklı ihtiyaçlarına yönelik standart fiyat teklifleri hazırlamıştır. Standart ve şeffaf fiyat politikamız gereği her müşteriye aynı fiyat yaklaşımıyla hizmet eder.

Profesyonel Yaklaşım

Bizim için öncelikli olan sizi değil, hedef kitlenizi etkilemek.

Tasarım Anlayışımız

İşlevsel olanı estetikle bütünleştirmek

Creativity- Yaratıcılık 

Marka, Teknoloji, Tasarım, Network ve bunun gibi kalıcı ve sıradışı üstünlükler yaratmak

Responsibility- Sorumlu Ve Şeffaf 

Öz değerlerimize bağlı, inançlara saygılı, müşterilerimize yakın, sosyal sorumluluk bilincine sahip.

Participation- Aktif Katılım 

Müşterilerimize işlerinin tüm süreçlerinde katılım ve dinamik bir birliktelik.

Strategic Approach- Stratejik Yaklaşım 

Bugünkü işlerimizi mükemmel yönetmek ve uzun dönemde kalıcı başarılar elde etmek.